Zaujímavosti

FINE BOTTLES – obchod pod Tatrami s exkluzívnym alkoholom

FINE BOTTLES - obchod pod Tatrami s exkluzívnym alkoholom

FINE BOTTLES – obchod pod Tatrami s exkluzívnym alkoholom

Prostredníctvom tohto článku Vám chceme predstaviť našu kamennú predajňu – obchod, v meste Poprad. Náš obchod sme nazvali výstižne ” FINE BOTTLES “, čo v preklade znamená jedinečné, exkluzívne, fajnové, luxusné fľaše.

Preto sa zameriavame pri výbere ponuky pre svojich zákazníkov, prevažne na nekomerčné, exkluzívne a netradičné produkty, ktoré si zákazník nedokáže kúpiť v lokálnych obchodoch alebo v reťazcoch.

Ponúkame aj kvalitné produkty pod vlastnou značkou, ako je Tatranský Medveď a Medveďovica, a zároveň sme aj výhradným distribútorom ďalšej slovenskej značky NA HORY Borovička s horcom a NA PÁNA Brandy VSOP.

Tatranský Medveď škorica

Tatranský Medveď škorica

Pravé Slovenské

Pravé Slovenské

Obchod FINE BOTTLES vznikol v roku 2014 a bol otvorený 1. júla priamo na pešej zóne v Poprade. Keďže za posledné roky aj iné mestá riešia malú návštevnosť zákazníkov v centrách miest, to znamená pre obchodníkov nízku kúpyschopnosť, tak sme sa z centra presťahovali a v súčasnej dobe náš obchod je pri frekventovanom chodníku smerujúcom od OC FÓRUM na sídlisko Starý Juh.

Fine Bottles interiér

Fine Bottles interiér

Každým rokom sa nám stála a verná klientela rozširuje, z čoho sa nesmierne tešíme a poháňa nás to ďalej kreatívne premýšľať a neustále zaraďovať novinky do našej ponuky.

Našou najväčšou prioritou je priama spolupráca so slovenskými rodinnými pálenicami, ktoré ponúkajú vysoko kvalitné produkty.

Môžeme určite spomenúť spoluprácu s:

Fine Destillery Slovakia Veľké Zálužie pri Nitre – ponúkame od nich jedinečnú BorovičkuOrechovicu, Malinovicu, Ríbezľovicu a LaPassion.

Saber Distillery Brezno – ponúkame od nich Smrekovičku, Drienkovicu, Čučoriedkovicu, Lovec .

BVD Porúbka – ponúkame od nich výnimočnú Oskorušovicu.

DP Company Liptovské Kľačany – v ponuke máme pravé Domáce pálenky Slivovica a Hruškovica.

Bowten Dargov – výnimoční sú svojou Mirabelkovicou, ktorú máme pre vás v ponuke.

Szicsek pálinka z Maďarska – môžete si u nás vybrať z ponuky Prémium – Bazovica, Černicovica, Dulovica, Morušovica, Jahodovica a iné.

Pacho Matrtaj z Hybe – originálne produkty ako je Pacho Matrtaj Frndžalica, Pacho Matrtaj Borôvka, Lavorovica Starej Mamy, Páľenô a iné.

Našou prednosťou je aj to, že sme dovozcovia alkoholu zo zahraničia, prevažne rumov, čo znamená, že vieme našim zákazníkom dať tie najlepšie ceny na exkluzívne značky.

Takže pozývame vás k nám do predajne FINE BOTTLES v Poprade, kde si určite každý vyberie to svoje za najlepšie ceny pod Tatrami.