Blue Mauritius Gold

Bohatý zlatý maurícijský rum obohatený zmesou najjemnejších aróm s jemnými tónmi červeného tropického ovocia, papáje, vanilky a pražených orechov vás svojou výnimočnou chuťou prenesie priamo do ostrovného raja. Blue Mauritius Gold rum si vychutnávajte ako žiaden iný rum, môžete si ho vychutnať čistý bez ľadu! Toto je rum pre skutočných fajnšmekrov.

Prečo cestovať na Maurícius, keď Maurícius príde k vám.”

Zmes najjemnejších aróm s jemnými tónmi červeného tropického ovocia, papáje, vanilky a pražených orechov vás svojou výnimočnou chuťou prenesie priamo do ostrovného raja.

 

Blue Mauritius Gold Rum výroba:

Blue Mauritius Gold Rum pochádza z rovnomenného ostrova Mauritius.

Jedná sa o melasový rum, destilovaný pri 95%. Melasa pred destiláciou zreje 36 hodín. Biely alkohol je následne zredukovaný na 60%, blendovaný a uschovaný do sudov po portskom, čo postupne vytvára jeho prirodzenú chuť a zároveň eliminuje horkosť.

Behom necelého roka je proces ustálenia farby dokonaný. Je podstatné upozorniť na fakt, že macerácia, blendovanie a ostatné procesy, sú vždy vykonávané v malých množstvách, aby sa zabránilo rozdielom, medzi jednotlivými várkami.

Dôsledkom studenej filtrácie sa po čase  môžu objaviť malé sedimenty, ktoré nijak neovplyvňujú kvalitu rumu. Pri výrobe sa nepoužíva homogenizácia, ani žiadne chemické procesy, preto je výsledný produkt tak naturálny, ako to len ide. Použité sú výlučne prírodné arómy najvyššej kvality.

Vzácna tekutina je následne preliata do ťažkých francúzskych fliaš.

Kožený náhrdelník pridávaný po fľašovaní, slúži na absorbovanie poslednej kvapky pri každom servírovaní. Udržiava fľašu čistú a predlžuje trvanie delikátnej arómy.

Proces výroby je kompletný po tom, čo je každá fľaša ručne označená a zabalená. Špeciálna starostlivosť je venovaná každému detailu.

Blue Mauritius Gold rum je precízne ručne vyrábaný rum v ťažkej elegantnej francúzskej fľaši s dreveným uzáverom.  Náhrdelník s medajlónom v tvare mince.

Blue Mauritius  Gold rum ocenenia:

Hneď ako nový na trhu, získal Blue Mauritius Gold rum mnoho lokálnych, ale aj svetových ocenení. Blue Mauritius Gold získal mnoho medzinárodných ocenení.

C2C Spirits Cup Gold Winner in Germany

Enterprise Mauritius “Best Traditional Rum” award

Double Gold Medal at the China 2017 Wine & Spirit Awards.

 

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Filtrovať