Výrobcovia

Rodinný liehovar Fine Destillery

Fine Destillery Orechovica 40% 0,5 l ( čistá fľaša )

História firmy siaha do roku 1995, kedy bol založený liehovar na pestovateľské pálenie ovocia. Od tejto doby firma získavala bohaté skúsenosti s výrobou ovocných destilátov a spracovávaním ovocia.

V roku 2008 sa rozhodli zužitkovať vedomosti a založili firmu Fine Destillery Slovakia zaoberajúcu sa výrobou, distribúciou a predajom špičkových ovocných destilátov a likérov výnimočnej kvality a chuti.

Všetky skúsenosti sa snažia stále zdokonaľovať, čoho dôkazom je nimi vytvorená špeciálna dvojkotlová technológia s nadstavbou kolóny na druhom stupni destilácie. To umožňuje najlepšie ovládať výstupnú kvalitu ovocného destilátu.

PRODUKTY EXCLUSIVE

Produkty rady EXCLUSIVE sú najkvalitnejšie výrobky, ktoré vznikli na základe dopytu po 100% pravých ovocných destilátoch a zároveň po exkluzívnom obale.

DIZAJN FLIAŠ

Unikátny vzhľad fľašky očarí každého. Základ dizajnu tvorí špeciálna ľadová vrstva, vytvárajúca efekt pieskovania. Každá fľaška má navyše svoju vlastnú farbu, ladiacu k druhu destilátu.

NÁPLŇ FLIAŠ

Samotný destilát je tiež exkluzívny. Na tvorbu týchto destilátov sa používa len vyberané ovocie s dostatočným sladom. Preto sú tieto vyrábané destiláty lahodné a majú očarujúcu vôňu.

Špeciálnym produktom, ktorým sa môže tento liehovar pochváliť je likér pod názvom La Passion, zložením ktorého je výťažok červeného pomaranča a čokolády.

 

Sme radi, že už 13 rokov naša spoločnosť spolupracuje s firmou Fine Destillery Slovakia, ktorých exkluzívne destiláty distribuujeme po celom Slovensku.

Related Posts